Kurumsal | Kariyer Fırsatları | Öztürkler Otomotiv Sakarya
Lukoil
BENZİN 95 24.29 TRY MOTORİN 23.44 TRY EURODİESEL 23.48 TRY LPG 10.68 TRY

Kariyer Fırsatları

Öztürkler Otomotiv A. Ş. olarak; insan kaynakları politikamız; şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücünü grubumuza kazandırmak ve insan kaynakları uygulamalarımızla çalışanlarımızın bağlılığını artırmaktır

Firmamıza yapılacak tüm iş başvuruları yalnızca aşağıdaki “İş Başvuru Formu” aracılığı ile kabul edilmektedir. İş başvurusunda bulunabilmek için formun eksiksiz olarak doldurulması ve firmamızda görev alınmak istenilen pozisyonun belirtilmesi gerekmektedir.

İş Başvurusu
1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1Kimlik Bilgileriniz:
2İletişim Bilgileriniz:
+90
+90
İş Başvurusu Formu Kabul Şartı
Firmamız başvuru formundaki bilgilerin 3. Taraf Şahıs ve Firmalarla paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder. Bu iş başvuru ve bilgi formundaki bilgilerin tam ve doğru olduğunu, zamanla değişecek bilgilerimi en geç 10 gün içerisinde yazılı olarak bildireceğimi, gerçek dışı beyanımla işe alınmam halinde bu durumun anlaşılmasıyla herhangi bir ihbar ve tazminata gerek olmadan işime son verileceğini ve bundan dolayı herhangi bir talep ve iddiada bulunmayacağımı ve bu nedenle işverenin uğrayacağı zarar ve ziyanı tazmin edeceğimi kabul ve beyan ederim.
İş Başvurusu Formu Kabul Şartı Metnini Okudum, Kabul Ediyorum
NEREDEYİZ?