Kurumsal | Hakkımızda | Öztürkler Otomotiv Sakarya
Lukoil
BENZİN 95 24.29 TRY MOTORİN 23.44 TRY EURODİESEL 23.48 TRY LPG 10.68 TRY

Hakkımızda

 Ailenin otomotiv serüveni 1960’lardan beri yapa geldiği yolcu taşımacılığı ile başlamıştır. Daha sonraları, bugünün temelleri, 1972 yılında Oto Öztürkler unvanıyla Adapazarı’da, oto yedek parça satışıyla başladı. Ardından 1982’de ÖZTÜRKLER OTOMOTİV A.Ş. kuruldu ve perakendenin yanında toptan yedek parça ticareti ile devam etti. Şu an bünyesinde, LASSA ve BRIDGESTONE lastikleri bayiliği, LUKOIL AKARYAKIT İSTASYONU işletmeciliği, SEAT satış ve servis hizmetleri, DOD ikinci el satış hizmetleri, VDF Sigorta ile 10 şirketin sigorta aracılık hizmetlerini bulundurmaktadır. 2000 yılından beri de 6.000m2 alanda kurulu olan işletmesinde, otomotivin tüm alanlarında bulunup müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Öztürkler Otomotiv A.Ş. işinde her zaman en iyisini yapmaya gayret etmektedir. Bunu yaparken de toplumsal hak ve sorumluluklarını yerine getirerek yapmaya çalışmaktadır. Yaptığı işe değer katmaya çalışmış, satarken ve hizmet verirken müşteri memnuniyetini ön plana koyarak işinde “müşteri sürekliliğini” hedeflemektedir. Gerek klasik gerekse modern pazarlama yöntemlerini sonuna kadar kullanma gayreti içindedir. Böylece bulunduğu pazarda alınabilecek en yüksek payları alarak çalışanından işverenine kadar ilişkide olduğu herkese en yüksek verimi vermeye çalışmaktadır.

Hedefini yüksek tutan firma, büyümesine otomotiv sektöründe ürün satışı ve hizmetlerinde çeşitliliği arttırarak, bölgesinde müşterilerine en iyi ürün ve hizmetleri vermek gayretiyle ve sektöre olan inancı ile devam etmektedir.

“Öztürkler Otomotiv yaptığı işe değer katmaya çalışan, hizmet verirken müşteri memnuniyetini ön plana koyarak işinde ‘müşteri sürekliliğini’ hedeflemektedir.”

NEREDEYİZ?