Hakkımızda
Öztürkler Otomotiv Hakkında

Öztürkler ailesinin otomotiv sektöründeki ilk adımları 1960 yılında yolcu taşımacılığı ile atılmış olup, 1972 yılında Oto Öztürkler ünvanıyla Sakarya'da otomotiv yedek parça satışına başlanmıştır. 1982 yılında Öztürkler Otomotiv A.Ş. kurularak hem parakende hem toptan yedek parça ticareti ile faaliyet alanları genişletilmiştir.

Öztürkler Bina - Hakkımızda

 

Günümüzde faaliyet alanları arasında SEAT&CUPRA Yetkili Satıcı ve Servisi, LASSA&BRIDGESTONE Yetkili Satıcısı, Kaporta&Boya Onarım Servisi, Orjinal ve Alternatif Yedek Parça Satışı, D-Expert İkinci El Oto Ekspertiz Hizmetleri, OTOPRATİK Bayiliği, DOD İkinci El Satış Hizmetleri, LUKOİL Akaryakıt İstasyonu, E-Şarj Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, Sigorta Aracılık Hizmetleri bulunmaktadır.

 

Şu an bünyesinde, LASSA ve BRIDGESTONE lastikleri bayiliği, LUKOIL AKARYAKIT İSTASYONU işletmeciliği, SEAT satış ve servis hizmetleri, DOD ikinci el satış hizmetleri, VDF Sigorta ile 10 şirketin sigorta aracılık hizmetlerini bulundurmaktadır. 2000 yılından beri de 6.000m2 alanda kurulu olan işletmesinde, otomotivin tüm alanlarında bulunup müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Öztürkler Otomotiv A.Ş. işinde her zaman en iyisini yapmaya gayret etmektedir. Bunu yaparken de toplumsal hak ve sorumluluklarını yerine getirerek yapmaya çalışmaktadır. Yaptığı işe değer katmaya çalışmış, satarken ve hizmet verirken müşteri memnuniyetini ön plana koyarak işinde “müşteri sürekliliğini” hedeflemektedir.
 
Gerek klasik gerekse modern pazarlama yöntemlerini sonuna kadar kullanma gayreti içindedir. Böylece bulunduğu pazarda alınabilecek en yüksek payları alarak çalışanından işverenine kadar ilişkide olduğu herkese en yüksek verimi vermeye çalışmaktadır.
 

Hedefini yüksek tutan firma, büyümesine otomotiv sektöründe ürün satışı ve hizmetlerinde çeşitliliği arttırarak, bölgesinde müşterilerine en iyi ürün ve hizmetleri vermek gayretiyle ve sektöre olan inancı ile devam etmektedir.

Merhaba, Yardımcı olmamı istermisiniz?
Contact Sticky Icon
Konuş Mesaj At Teklif Al